Nauka języka w YLS to czysta przyjemność

Yess Language Solutions – Efektywna nauka dla każdego

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniową, która oferuje profesjonalne kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania i dla różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży, osób dorosłych oraz seniorów. Naszą ofertę kierujemy także do firm i instytucji szkoląc pracowników wg. najnowszych technik nauczania, rekomendowanych przez ekspertów. Zajęcia nauki języków prowadzimy w grupach lub indywidualnie w zależności od preferencji naszych kursantów.
.

Pięć powodów, dla których warto wybrać właśnie nas!

1. Indywidualne podejście do klienta

Każdy kursant to dla nas wyzwanie. Dlatego już na pierwszym spotkaniu uzgadniamy szczegółowy zakres wiedzy i umiejętności, który Państwa interesuje, aby po zakończeniu kursu mieć pewność, że są Państwo w 100% usatysfakcjonowani. Również w trakcie zajęć grupowych zwracamy szczególną uwagę na postępy każdego kursanta z osobna, skupiamy się na poprawianiu indywidualnych błędów oraz doskonaleniu najmocniejszych stron.

2. Doświadczona kadra dydaktyczna

Nasi lektorzy to świetnie wykwalifikowane osoby z wyższym wykształceniem filologicznym, przygotowaniem metodycznym oraz bogatą wiedzą w zakresie prowadzonych obszarów tematycznych. Co więcej, każdy nasz lektor posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Oferujemy również możliwość konwersacji z native speakerem, wykształcających wysokie zdolności komunikacyjne i biegłość w rozmowie.

3. Skuteczna nauka i natychmiastowe rezultaty

Stawiamy na rozwój, stosujemy sprawdzone metody nauczania. Najważniejsze są dla nas przede wszystkim umiejętności praktyczne, czyli te, dzięki którym język już nigdy nie będzie barierą w komunikacji. Szybkie osiągnięcie swobody w mowie i w piśmie to nasza dewiza, lecz jednocześnie nie zapominamy o doskonaleniu pozostałych umiejętności językowych, takich jak rozumienie ze słuchu, tworzenie wypowiedzi zgodnych z zasadami gramatyki, czy też posługiwanie się czasownikami frazalnymi.

4. Profesjonalnie opracowane kursy na życzenie

Wszystkie kursy prowadzone przez Yess Language Solutions są przygotowywane indywidualnie, po uprzedniej konsultacji. Wybierając odpowiedni materiał zawsze kierujemy się Państwa aktualnymi potrzebami i wymaganiami. Oprócz tego zapewniamy także rozmaite materiały wspomagające naukę, takie jak płyty CD, filmy DVD, publikacje najbardziej znanych na świecie uniwersytetów oraz „materiały autentyczne” (audycje radiowe i telewizyjne, wycinki prasowe, formularze urzędowe itp.) pozwalające na rzeczywistą konfrontację z językiem pisanym i mówionym związanym z kulturą, tradycją jak również mentalnością mieszkańców danego kraju.

W Yess Language Solutions popularnością cieszy się również e-learnig, czyli otrzymywanie dodatkowych materiałów, testów lub quizów na adres e-mail. Dzięki tej formie komunikacji kursanci pozostają w stałym kontakcie z lektorami, którzy chętnie służą pomocą.

5. Bezstresowa atmosfera nauczania

Nasze kursy przeznaczone są dla osób żądnych wiedzy i lubiących przyjemną, lekką formę nauki. Wiadomości przekazujemy w sposób przystępny dla każdego, dbamy o to, aby lekcje były ciekawe i motywujemy kursantów do aktywnego uczestniczenia w zajęciach, dzięki czemu zapamiętywanie informacji staje się łatwiejsze.

Opinie o nas

Agnieszka B.

Maciej J.

Dagmara S.

Dla dorosłych

Język obcy w biznesie oraz
w życiu prywatnym

Dla młodzieży

Zajęcia dla maturzystów oraz gimnazjalistów

Dla dzieci

Nauka języków od podstaw dla najmłodszych

Dla firm i instytucji

Profesjonalne, specjalistyczne szkolenia językowe kierowane do firm i instytucji. Nie czekaj, wybierz
Yess Language Solutions.